KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15206331
nr 1520 6331
Axel Nipstad
(1901-1953), Sverige
Oljemålning, Vinter, Signerad. Olja på pannå, 60x76 cm, yttermått inklusive ram: 82x98
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:35:31
100 kr
150 kr
Axel Nipstad
Läs mer om Axel Nipstad